Чим відрізняються лінійки світильників UHELED?

Чим відрізняються лінійки світильників UHELED?
В асортименті UHELED є три лінійки світильників: UHE (ultra-high efficiency), HE (high efficiency) та E (efficiency).

Як очевидно з назви, вони відрізняються енергоефективністю. Мається на увазі ефективність перетворення електричної енергії на фотони, які рослини можуть використовувати для фотосинтезу (мкмоль/Дж).

Філософія топових світильників лінійки UHE – завжди бути на крок попереду будь-якого іншого комерційного світильника у світі за показником ефективності. Для цього в серії UHE використовуються найефективніші серії світлодіодів з додатковим жорстким відбором по бінах, що працюють в оптимізованому для отримання необхідної ефективності струмового та температурного режимів. На момент написання даного тексту ефективність світильників UHE 2,71-3,03 мкмоль/дж, що в середньому на 5-7% вище, ніж у переслідувачів.

У світильники H – лінійки ставляться модулі, з контрактними світлодіодами UHELED, у такой само кількості як і в лінійці UHE. Це дозволило знизити вартість, при цьому ефективність знаходиться на рівні топових лінійок конкурентів (Fluence SPYDR 2i, Gavita Pro 900/1700 і т.д): 2,6-2,7 мкмоль/Дж.

У лінійку Е – встановлюються модулі, у яких вимоги до ефективності світлодіодів трохи знижено. Це дозволяє використовувати світлодіоди з кращим співвідношенням ціна/ефективність та, відповідно, додатково зменшити вартість світильників. Ефективність світильників E-серії 2,4-2,5 мкмоль/Дж, на рівні Fluence SPYDR 2p/2x, Gavita Pro 1600e та їх китайських клонів.

Лінійка
світильників
Ціна
$/W
Ефективність
мкмоль/Дж
Нагрів корпусу
щодо
довкілля °C
UHE 1,3 – 1,5 2,71 – 3,03 18 – 24
HE 1,1 – 1,3 2,6 – 2,7 25 – 30
E 0,8 – 1,0 2,4 – 2,5 27 – 33
Кошик
Прокрутити вгору